Aknad

Klassikalised läbivate tappidega aknad

Valmistame klassikalisi puidust aknaid. Eelkõige oleme spetsialiseerunud vanadest akendest uute koopiate tegemisele, millele lisame sisemistele raamidele paketid ja tihendid. Kui teie miljööväärtuslik maja on muinsuskaitse all, siis sellisele hoonele uute koopiate valmistamine on just meile sobiv töö. Võtame aluseks täpsed profiilid, kopeerime luukide kinnitusi ja muid algseid lahendusi. Akende prossid teeme alati klaase läbivad ja vajadusel paigaldame klaasid kitiga.

Kaheraamsed aknad

Klassikalised kaheraamsed aknad näevad fassaadis ajalooliselt tõetruud, kuid on tänu sisemiste raamide pakettidele ja kvaliteetsetele tihenditele soojad ja helipidavad. Kaheraamsed aknad annavad võimaluse luua erinevad stiilid sise- ja välisvaadetele. Ehk kui maja välisfassaad nõuab sepishingesid, väikseid aknaruute ja haake, siis saame näiteks sisemised raamid teha täisruudus pakettidel, rõhutatud messinghingede ja linkidega.

Üheraamsed aknad

Üheraamsed aknad on väljapoole avanevad. Võrreldes kaheraamsetega ei ole need nii heli- ja soojapidavad, kuid neid hinnatakse visuaalse õhulisuse ja kasutusmugavuse poolest.